E tmerrshme, shikoni ç'krijesë e 'frikshme' del papritur në mes të tunelit Tiranë-Elbasan (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:59 05-09-2016

Një krijesë e çuditshme është shfaqur në tunelin Tiranë-Elbasan.

Teksa aktori i njohur i humorit, Julian Deda udhëtonte dhe xhironte krejt rastësisht ka filmuar një krijesë 'të pazakontë'.

Fillimisht video duket normale, por në fund të saj shfaqet vetë aktori teksa thotë 'bum' dhe buzëqesh dhe e përshkruan veten si krijesë të tmerrshme dhe të frikshme.

“E tmerrshme. Shikoni pak se çfare krijese e frikshme del papritur ne mes te tunelit, ne rrugen Tirane Elbasan. 
P.s. Videon e kam bere une, komplet rastesisht” shkruan Juli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19011402130127
array(1) { ["section"]=> string(98) "e-tmerrshme-shikoni-c-krijese-e-frikshme-del-papritur-ne-mes-te-tunelit-tirane-elbasan-video-51978" }