E TMERRSHME! Sulmohet nga qeni, 70-vjeçarit i presin krahun nga dëmtimet në Konispol (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:02 24-08-2019 E TMERRSHME! Sulmohet nga qeni, 70-vjeçarit i presin krahun nga dëmtimet në Konispol (EMRI) Ilustruese

Një 70-vjeçar ka humbur krahun e tij, pasi është sulmuar nga qeni. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në fshatin Mursi të Konispolit.

70-vjeçari i identifikuar si Sotir Zisi, ka pësuar dëmtime të rënda në trup, krahë dhe fyt nga sulmi i qenit. Ndërkohë, si pasojë mjekët janë detyruar t'i presin krahun për shkak të dëmtimeve.

Sakaq, mësohet se 70-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023687839508057
array(1) { ["section"]=> string(94) "e-tmerrshme-sulmohet-nga-qeni-70-vjecarit-i-presin-krahun-nga-demtimet-ne-konispol-emri-176197" }