E ‘tradhëton’ veshja, Britney Spears i del gjoksi gjatë përformacës (FOTO+VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:58 15-07-2018 E ‘tradhëton’ veshja, Britney Spears i del gjoksi gjatë përformacës (FOTO+VIDEO) Britney Spears

Këngëtarja e njohur Britney Spears ka qenë duke zhvilluar një koncert në Maryland ku i ka ndodhur një incident.

Sipas mediave të huaja, Britney ka qenë duke performuar në momentin kur një pjesë e reçipetave i ka rënë duke i zbuluar kështu gjoksin.

Sakaq, 36 vjeçarja as që e ka vënë re se diçka nuk shkonte me veshjen e saj dhe ka vazhduar me performance së bashku me një trup kërcimtarësh të cilët e shoqëronin në skenë.
4E4020BC00000578-5954671-image-m-157_1531604347075.jpg

 4E4020CE00000578-0-image-m-121_1531602964249.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072469711303711
array(1) { ["section"]=> string(82) "e-tradheton-veshja-britney-spears-i-del-gjoksi-gjate-performaces-foto-video-128011" }