E tradhton bashkëshorti, 24-vjeçarja ia pret organin gjenital dhe e hedh nga dritarja

Publikuar tek: bota, më 13:16 02-07-2018 E tradhton bashkëshorti, 24-vjeçarja ia pret organin gjenital dhe e hedh nga dritarja

Një grua nga Tajlanda ka gjetur një mënyrë ndryshe nga të tjerët për të ndëshkuar tradhtinë e bashkëshortit të saj.

Karuna Sanusan, 24 vjeç ka zgjuar nga gjumi partnerin e saj dhe pas pak minutash i ka prerë organin gjenital me një thikë 30 cm të gjatë.

Ngjarja ndodhi në shtëpinë e tyre në Sriracha pranë Bangkok.

Pas këtij momenti, ajo hodhi organin gjenital nga dhoma e gjumit ndërkohë që 40-vjecari përjetonte dhimbje të mëdha dhe kishte gjakderdhje.

 Fqinjët dëgjuan ulërimat e dhimbjes së burrit dhe telefonuan policinë, të cilët shkuan në vendngjarje.

Ata morën organin dhe e futën në një kuti qelqi për ti thënë kirurgëve që të bëjnë mjekimin dhe ngjitjen, gjë që konsiderohet e pamundur.

Siripan është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa gruaja u arrestua për sulmin.

Screenshot_10.jpgScreenshot_9.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02395486831665
array(1) { ["section"]=> string(91) "e-tradhton-bashkeshorti-24-vjecarja-ia-pret-organin-gjenital-dhe-e-hedh-nga-dritarja-126474" }