E tregon live, Elvis Naçi: Refuzova 100 mijë euro nga një shtetas serb, më kujtohet gjaku i vëllezërve nga Kosova

Publikuar tek: aktualitet, më 22:42 27-12-2019 E tregon live, Elvis Naçi: Refuzova 100 mijë euro nga një shtetas serb, më kujtohet gjaku i vëllezërve nga Kosova FotoArkive: Elvis Naçi

Filantropi Elvis Naçi ka treguar mbrëmjen e sotme live se ka refuzuar dy donacione nga dy shtetas serbë, para dhe pas tërmetit.

Në “News 24”, Elvisi ka treguar se para tërmetit ka refuzuar 100 mijë euro nga një shtetas serb, dhe pas tërmetit po ashtu ka refuzuar 5 mijë euro nga një shtetas tjetër serb.

“Kam refuzuar 100 mijë euro për fondacionin Firdeus para tërmetit të 26 nëntorit nga një shtetas serb.

Pas tërmetit më erdhi një donacion 5 mijë euro po nga një shtetas serb. Unë nuk paragjykoj asnjë por sa herë kujtoj gjakun e vëllezërve në Kosovë nuk mund ta bëj. Nuk do pranoj asnjëherë asnjë fond nga shtetas serbë”, tha Elvis Naçi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 6 vite më parë humbi bashkëshortin, apeli rrëqethës i nënës me tumor: Nuk kam ku të lë fëmijët (VIDEO)
Operacionet e dëgjimit përfundojnë me sukses, vogëlushes i ndryshon jeta (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011936902999878
array(1) { ["section"]=> string(117) "e-tregon-live-elvis-naci-refuzova-100-mije-euro-nga-nje-shtetas-serb-me-kujtohet-gjaku-i-vellezerve-nga-kosova-190552" }