E trishtë: Enrique Iglesias humb personin e dashur nga koronavirusi nga Covid-19

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 26-03-2020 E trishtë: Enrique Iglesias humb personin e dashur nga koronavirusi nga Covid-19

Këngëtari i njohur Enrique Iglesias ka ndarë me të gjithë një lajm të trishtë.

Përmes një postimi në Instagram, ai ka deklaruar se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit.

 ‘Po kalojmë kohë të vështira nga kjo emergjencë që ka njerëz, shumë persona, përfshirë edhe familjen time. Është koha të qëndroni në shtëpi dhe të jeni të vetëdijshëm për të dashurit tuaj. Ju dërgoj një përqafim shumë të madh dhe shpresoj t’ju shoh shumë shpejt. Kurajo!’, ka shkruar Enrique.

Ndërkohë mediat ndërkombëtare, bëjnë me dije se koronavirusi i shkaktoi pneumoni të rëndë biznemenit të njohur spanjoll dhe për shkak të moshës së thyer ai e ka pasur të vështirë të mbijetojë.

familia_enrique_iglesias_luto_por_covid19.jpg_793492074.jpg

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092811584472656
array(1) { ["section"]=> string(86) "e-trishte-enrique-iglesias-humb-personin-e-dashur-nga-koronavirusi-nga-covid-19-200175" }