E trishtë, kamikazi adoleshent qan se nuk dëshiron të hidhet në erë (Foto-Video)

Publikuar tek: bota, më 14:22 23-09-2015

Një video shokuese e publikuar nga militantët e ISIS tregon momentin rrënqethës kur një djalë i ri, kamikaze, dërgohet me një automjet të ngarkuar me eksploziv për tu shpërthyer pranë një fshati sirian.

Në video duken pamjet e kamikazit që nuk dëshiron të hidhet në erë, që pasi takohet me miqtë e tij xhihadist, niset me lotë në sy drejt vendit ku do të shpërthejë. Ndërsa shokët e luftës e përgëzojnë se ai do të bëhet shehid, duket qartë që adoleshenti është i temrruar që po shkon drejt vdekjes.

dfg34.jpg

dfv3.jpg

sfb4.jpg

adfv34.jpg

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012024879455566
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-trishte-kamikazi-adoleshent-qan-se-nuk-deshiron-te-hidhet-ne-ere-foto-video-21477" }