E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën 26 vjeçares nga Mati, kishte sëmundje të tjera bashkëshoqëruese

Publikuar tek: aktualitet, më 16:30 24-01-2021  E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën 26 vjeçares nga Mati, kishte sëmundje të tjera bashkëshoqëruese Infektivi

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 5 persona për shkak të koronavirusit.

Fatkeqësisht mes 5 viktimave ishte edhe një 26 vjeçare nga Mati, e cila nuk ia doli të fitonte betejën me COVID-19.

Sipas burimeve, vajza kishte edhe sëmundje të tjera bashkëshoqëruese, që e bënë edhe më të rëndë gjendjen e saj shëndetësore.

Ajo ishte shtruar disa ditë më parë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ndërsa ditën e sotme ndërroi jetë. Ndërkohë katër vuiktimat e tjera janë 2 qytetarë nga Tirana, 1 qytetar nga Korça dhe 1 qytetar nga Kruja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Xhaketa me vata, siç është moda sot', Majlinda Bregu publikon FOTON e 26 viteve më parë, kur punonte si gazetare
Kamarieri në restorantin shqiptar pështyn në pjatën që do i shërbejë ministrit: Kështu do ta bëj edhe ty mor bir k**ve, ju q**** Kina nonën (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012000799179077
array(1) { ["section"]=> string(105) "e-trishte-koronavirusi-i-merr-jeten-26-vjecares-nga-mati-kishte-semundje-te-tjera-bashkeshoqeruese-236213" }