E trishtë, modelja 20 vjeçare i jep fund jetës (ARSYEJA)

Publikuar tek: bota, më 16:27 26-10-2020 E trishtë, modelja 20 vjeçare i jep fund jetës (ARSYEJA)

Një 20-vjeçare në Britani i ka dhënë fund jetës, pasi vuante nga problemet mendore.

Mediat e huaja bëjnë me dije se modelja Caitlin O'Reilly,20-vjeç kishte një të shkuar të errët, pasi kur kishte qenë 13-vjeç është abuzuar seksualisht nga një burrë.

Prindërit e 20-vjeçares kanë treguar se ajo nuk arriti ta kalonte kurrë atë që i kishte ndodhur.

Madje prindërit Caitlin Pete O'Reilly dhe Kay Speedman tregojnë se ajo mundohej të ndihmonte të gjithë personat që kishin problem të njëjta me të, por sipas prindërve të saj ‘ajo nuk arriti të ndihmonte kurrë veten’.

Mësohet se Caitlin O’Reilly, kishte qenë në një natë me miqtë në Manchester kur vrau veten në dhomën e saj të hotelit.

Prindërit kanë vendosur ta ndajnë historinë e trishtë me publikun që të ndihmojnë personat që vuajnë nga shëndeti mendor.

0_Parents-bravely_1.jpg2_Caitlin-OReilly-3.jpg0_Parents-bravely_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lajm i madh: Vaksina britanike anti-Covid funksionon tek të moshuarit, do të jetë gati para Krishtlindjeve
Jo vetëm në Napoli, SHPËRTHEN PROTESTA në Milano, mijëra qytetarë kundër masave anti-COVID (PAMJET-LIVE) »
Article Logic
Execution time: 0.011882066726685
array(1) { ["section"]=> string(60) "e-trishte-modelja-20-vjecare-i-jep-fund-jetes-arsyeja-225228" }