E TRISHTË/ Ndahet nga jeta profesori i njohur i Ekonomikut Luigj Vaso

Publikuar tek: aktualitet, më 19:55 23-01-2021 E TRISHTË/ Ndahet nga jeta profesori i njohur i Ekonomikut Luigj Vaso Profesor Luigj Vaso, i ndare nga jeta diten e sotme

Është ndarë nga jeta ditën e sotme profesori i njohur Luigj Vaso.

Vaso ka qenë profesor i kontabilitetit në Fakultetin Ekonomik, ndërsa lajmin e trishtë e ka dhënë profesori i Ekonomikut Fatmir Memaj.

Ai shkruan se profesori ishte model i përkushtimit dhe korrektësisë në punë, i respektuar nga të gjithë.

“Sa e vështirë është të shkruash lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të Prof. Luigj Vaso.

Profesori ishte model i përkushtimit dhe korektësise në punë, i respektuar nga të gjithë.

U prehsh në paqe profesori ynë, profesor i vlerave të larta profesionale dhe njerëzore”, shkruan Memaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Degjeneron sherri, plagosje me thikë pranë Shtëpisë së Oficerëve në Vlorë
Kërkohet NDIHMË! 38-vjeçari nga Tirana humb kontaktet me familjarët; i zhdukur prej 1 jave në drejtim të paditur (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012976884841919
array(1) { ["section"]=> string(75) "e-trishte-ndahet-nga-jeta-profesori-i-njohur-i-ekonomikut-luigj-vaso-236134" }