E trishtë për Interin, dëmtohet blerja e madhe në merkato

Publikuar tek: sport, më 19:31 30-08-2017 E trishtë për Interin, dëmtohet blerja e madhe në merkato

Pas gëzimit të madh që solli transferimi i Canselo tek Inter, që u tha se do të zgjidhte përfundimisht problemet e zikaltarëve me mbrojtejen, një lajm i hidhur ka ardhur dhe tifozët e kësaj skuadre.

Joao Cancelo, futbollisti i sapo transferuar tek zikaltërit, është dëmtuar në stërvitje me ekipin kombëtar të Portugalisë.

Mbrojtësi i majtë i marrë nga Valencia ka pësuar një dëmtim në gju dhe ditën e sotme do të kthehet në Milano ku do t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore për të vijuar më pas me fazën përgatitore.

Sipas medieve italiane, portugezi Cancelo pritet të mungojë për 40 ditë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021991968154907
array(1) { ["section"]=> string(62) "e-trishte-per-interin-demtohet-blerja-e-madhe-ne-merkato-90667" }