E TURPSHME/ Monumentit të Pavarësisë në Vlorë i bëjnë sh***** përditë (FOTO FLAGRANTE)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:37 09-04-2018 E TURPSHME/ Monumentit të Pavarësisë në Vlorë i bëjnë sh***** përditë (FOTO FLAGRANTE) Monumenti i Pavaresise

Një denoncim i rëndë vjen nga gazetari i Vlorës Ergys Alushi i cili thotë se qytetarët vlonjatë vazhdimisht ndotin Monumentin e Pavarësisë.

Ai bën apel që të ndalojnë skena kaq të turpshme.

“Nuk e di se si, por këto pamje duhet të marrin fund në Sheshin e Flamurit, pas Monumentit të Pavarësisë.

Me të vetmen gjë që na ka mbetur për t’u krenuar!”, shkruan Alushi ndërsa publikon edhe këtë foto flagrante ku dy të moshuar kryejnë nevojat personale pikërisht te Monumenti i Pavarësisë.

mon.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkon në 3 numri i viktimave në Fier, vdesin një çift të moshuarish dhe një vajzë
Arrestohen 3 persona, 2 rrahën gruan, tjetri nënën (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010571002960205
array(1) { ["section"]=> string(85) "e-turpshme-monumentit-te-pavaresise-ne-vlore-i-bejne-sh-perdite-foto-flagrante-116214" }