E turpshme, stërmbesa e Gjergj Kastriot Skënderbeut shkon te monumenti i tij por shikoni ç’ndodh

Publikuar tek: kulture-art, më 07:26 31-08-2016 E turpshme, stërmbesa e Gjergj Kastriot Skënderbeut shkon te monumenti i tij por shikoni ç’ndodh

Stërmbesa e Heroit Kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeu, prej disa ditësh ndodhet në Kosovë dhe ka vzitituar monumentin e heroit tonë por ajo që ka parë është me të vërtetë e turpshme.

Vetë Sophie Castriota nuk është ankuar dhe është mjaftuar thjesht me realizimin dhe publikimin e këtyre fotove por kanë qenë vetë ndjekësit ata të cilët kanë vënë re se monumenti i heroit është në gjendje skandaloze. Atij i kanë rënë shkronjat dhe emri është i palexueshëm.

Do verë apo jo dorë shteti pas këtij momenti që me gjasë është përjetuar keq edhe nga Sophie, mbetet për t’u parë.

ster.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063488960266113
array(1) { ["section"]=> string(101) "e-turpshme-stermbesa-e-gjergj-kastriot-skenderbeut-shkon-te-monumenti-i-tij-por-shikoni-c-ndodh-51388" }