E TURPSHME/ Zyrtari i skuadrës shqiptare shan gjyqtarin: Të q* motrën pas ndeshjes (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 14:57 03-03-2018 E TURPSHME/ Zyrtari i skuadrës shqiptare shan gjyqtarin: Të q* motrën pas ndeshjes (VIDEO)

Po luhet aktualisht sfida mes Tiranës dhe Shënkollit, e vlefshme për javën e 18 të Kategorisë së Parë. Në një moment gjatë sfidës, në minutën e 26, arbitri Olsi Sokoli ka kërkuar largimin nga stoli të një nga zyrtarët e klubit të Shënkollit, për shkak të kontestimeve.

Në këtë moment, anëtari i stafit ka “shpërthyer” në të shara ndaj Sokolit, madje e ka kërcënuar atë.

“Ta q* motrën ku e ke, do t’q* motrën kur të marojë ndeshja, ja ta shohësh”, tha anëtari i stafit të Shënkollit dhe u largua.

Arbitri Sokoli vijoi më pas lojën si normalisht.

Aktualisht po luhet minuta e 45 e sfidës Tirana – Shënkolli dhe rezultati është 2-0./ newsport.al

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026975154876709
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-turpshme-zyrtari-i-skuadres-shqiptare-shan-gjyqtarin-te-q-motren-pas-ndeshjes-video-112081" }