E ulur mbi makinën LUKSOZE, XHISIELA Maloku tregon dhuratën MARRAMENDËSE të ditëlindjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:38 02-09-2019 E ulur mbi makinën LUKSOZE, XHISIELA Maloku tregon dhuratën MARRAMENDËSE të ditëlindjes

Prej kohësh Xhisiela Maloku është kthyer një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Ajo njihet si ish e dashura e djalit të deputetit të Fushë-Krujës, Rexhep Rrajës.

Çdo gjë që Xhisiela publikon në rrjetet sociale kthehet menjëherë në lajm.

Ditën e sotme, Maloku ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime.

Nuk kishin si të mungonin edhe dhuratat, ku më e veçanta është makina e bardhë tip "Mercedez Benz" me një buqetë trëndafilash të kuq sipër.

'Dhurata e mija', shkruan Xhisiela në foto, teksa vetë shfaqet e ulur mbi makinë.

 

Screenshot_11.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070321559906006
array(1) { ["section"]=> string(93) "e-ulur-mbi-makinen-luksoze-xhisiela-maloku-tregon-dhuraten-marramendese-te-ditelindjes-177105" }