E VEÇANTË/ KOMBËTARJA nuk shkon vetëm në Izrael, kuqezinjtë “përforcohen” për supersfidën e sotme

Publikuar tek: sport, më 15:37 14-10-2018 E VEÇANTË/ KOMBËTARJA nuk shkon vetëm në Izrael, kuqezinjtë “përforcohen” për supersfidën e sotme

Kur bëhet fjalë për skuadrën e zemrës dhe aq më tepër për Kombëtaren sakrificat janë mëse të pranueshme.

Edhe pse Kombëtarja e Shqipërisë luan në Izrael, për tifozët tanë nuk kanë ndërmend ta lënë të vetëm skuadrën tonë.

Tifozë nga Elbasani dhe Gostivari janë bashkuar për të mbështetur Kombëtaren në ndeshjen e sotme në Beer Sheva në orën 20:45.

Në Izrael, çmimet e produkteve dhe shërbimeve janë të larta, por për tifozët kuqezi kjo nuk përbën asnjë lloj pengese.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091428756713867
array(1) { ["section"]=> string(100) "e-vecante-kombetarja-nuk-shkon-vetem-ne-izrael-kuqezinjte-perforcohen-per-supersfiden-e-sotme-137792" }