E veshi Jonida Maliqi në pishinë, Eneda Tarifa në tapetin e kuq, fustani i shumëpërfolur rikthehet në skenë gjatë fushatës së PS (FOTO DHE VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:18 09-06-2017 E veshi Jonida Maliqi në pishinë, Eneda Tarifa në tapetin e kuq, fustani i shumëpërfolur rikthehet në skenë gjatë fushatës së PS (FOTO DHE VIDEO)

Fustani i shumëpërfolur të cilin e veshi Jonida Maliqi në pishinë dhe Endeda Tarifa në tapetin e kuq të Top Awards është rikthyer në skenë gjatë fushatës elektorale, shkruan newsbomb.al.

Eneda Tarifa ka kënduar mbrëmë përballë të rinjve e të rejave në një koncert të organizuar nga Partia Socialiste në Sarandë, në kuadër të fushatës elektorale. Ajo është shfaqur me fustanin "kenzo", plot ngjyra dhe me flokë të lidhura.

Kjo është mëse e vërtetueshme nga fotot dhe videon, të pikasura nga newsbomb.al.

1212.jpg

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010318994522095
array(1) { ["section"]=> string(147) "e-veshi-jonida-maliqi-ne-pishine-eneda-tarifa-ne-tapetin-e-kuq-fustani-i-shumeperfolur-rikthehet-ne-skene-gjate-fushates-se-ps-foto-dhe-video-81811" }