E veshur leopard dhe super seksi, Kylie Jenner pjesë e klipit erotik të Cardi B

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:13 07-08-2020 E veshur leopard dhe super seksi, Kylie Jenner pjesë e klipit erotik të Cardi B Kylie Jenner

Cardi B ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me Megan Thee Stallion. Kënga titullohet “Wap” dhe përmban skena mjaft erotike.

Mirëpo shfaqja e Kylie Jenner në klip, ishte një surprizë për të gjithë fansat. E veshur me Leopard, Kylie tërheq vëmendjen e të gjithëve në një koridor surreal.

f.jpg

Edhe pse pak sekonda, kaq ka mjaftuar që video të bëhet virale. E gjithë skena është e filmuar në slow motion dhe kjo e bën akoma më tërheqëse paraqitjen e Kylie Jenner.

e.jpg

22-vjeçaren e kanë mbështetur edhe motrat e saj të cilat nuk mund të mos rrinin pa bërë komente në Instagram.

d.jpg

Klipi më pas vijon me skenat mjaft erotike të dy repereve Cardi B dhe Megan Thee Stallion.

a.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080630779266357
array(1) { ["section"]=> string(85) "e-veshur-leopard-dhe-super-seksi-kylie-jenner-pjese-e-klipit-erotik-te-cardi-b-216420" }