E veshur me robdishan dhe me gjoksin zbuluar, Albërie Hadërgjonaj përshëndet ndjekësit e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:42 29-05-2019 E veshur me robdishan dhe me gjoksin zbuluar, Albërie Hadërgjonaj përshëndet ndjekësit e saj

Këngëtarja e njohur Albëria Hadërgjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi këngëtarja  me anë të një postimi në Instastory ka treguar se është gati për një kapitull të ri të jetës së saj.

‘Jam gati për një kapitull të ri të jetës time’ shkruan këngëtarja.

Në një foto tjetër Albëria është shafqur e veshur me një robdishan dhe me gjoksin zbuluar duke përshëndetur të gjithë ndjekësit e saj.

‘Mirëmëngjes' shkruan Albëria krahas fotos.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071759223937988
array(1) { ["section"]=> string(98) "e-veshur-me-robdishan-dhe-me-gjoksin-zbuluar-alberie-hadergjonaj-pershendet-ndjekesit-e-saj-166112" }