E veshur në të bardha, Kejvina Kthella një nuse mahnitëse (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 14-08-2020 E veshur në të bardha, Kejvina Kthella një nuse mahnitëse (FOTO)

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vënendjen, kjo falë formave trupore që ka.

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto "hot" me ndjekësit e saj.

Ditën e sotme Kejvina ka postuar si asnjë herë më parë. Ajo ka postuar disa foto në ‘Instagram’ e veshur ne të bardhë më  e bukur se kurrë.

Kejvina ka pozuar me vello, me flokët e kapura ndërsa ka të vendosur një lule.

Bie në sy bukuria e saj dhe format perfekte trupore. Kejvina ka pozuar në të bardha për një faqe që promovon fustane nusërie, por jo vetëm.

Screenshot_11_copy.pngScreenshot_10.pngScreenshot_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010264873504639
array(1) { ["section"]=> string(68) "e-veshur-ne-te-bardha-kejvina-kthella-nje-nuse-mahnitese-foto-217129" }