E veshur thjesht dhe me buqetë me lule në dorë, Ambasadorja Kim mahnitet duke dëgjuar ‘Kush kërcen napolonin’ (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:04 05-07-2020 E veshur thjesht dhe me buqetë me lule në dorë, Ambasadorja Kim mahnitet duke dëgjuar ‘Kush kërcen napolonin’ (VIDEO) Ambasadorja Yuri Kim

Ambasadorja Yuri Kim ka publikuar pasditen e sotme një video në rrjetin social Instagram, në një prej qyteteve shqiptare, larg formaliteteve.

E veshur me këmishë dhe xhinse e më një buqetë me lule shumëngjyrëshe në dorë, ambasadorja Kim qëndron pranë një burri që luan muzikë me çifteli. Një prej vargjeve është dhe ai i këngës së famshme shqiptare “Kush kërcen napolonin”.

E mahnitur nga tingujt e çiftelisë shqiptare, Kim shfaqet gjithë kohën e qeshur dhe me vëmendje ndjek burrin që këndon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096700191497803
array(1) { ["section"]=> string(119) "e-veshur-thjesht-dhe-me-buqete-me-lule-ne-dore-ambasadorja-kim-mahnitet-duke-degjuar-kush-kercen-napolonin-video-212937" }