E vogëla e Ilir Metës e Monika Kryemadhit ngre në këmbë të rinjtë e LRI, çfarë bëri mbrëmë Era... (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:15 24-12-2016
Newsbomb.al- Era Meta kendon ne festen e LRI by newsbomb-al

Jo rrallëherë herë mediet kanë shkruar për vajzën e kreut të Kuvendit, njëherazi kreut të LSI Ilir Meta dhe Monika Kryemadhit.

Era Meta, tashmë është bërë një zonjushë dhe dita-ditës shfaq aftësitë dhe talentet e saja. Surpriza më e fundit nga Era ka ardhur mbrëmë në festën e fundvit të LRI ku vogëlushja ka zgjedhur të këndojë duke ndezur atmosferën.

Vajza e Metës e Kryemadhit ka zgjedhur këngën e Sias  “Cheap Thrills” dhe ka performuar në skenë tërësisht e lirë dhe e çkompleksuar duke marrë duartrokitjet e të gjithëve. Pas kësaj, Meta dhe Kryemadhi, si dy prindër krenarë kanë shkrepur edhe disa “selfie” me të talentuarën e tyre.

era_copy.jpg

era1.jpg

era2.jpg

era3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095880031585693
array(1) { ["section"]=> string(105) "e-vogela-e-ilir-metes-e-monika-kryemadhit-ngre-ne-kembe-te-rinjte-e-lri-cfare-beri-mbreme-era-video-63616" }