E vrau i ati në Greqi, përcillet në banesën e fundit Anxhelina Petro

Publikuar tek: aktualitet, më 12:21 09-01-2019 E vrau i ati në Greqi, përcillet në banesën e fundit Anxhelina Petro

Përcillet për në banesën e fundit trupi i 28-vjeccares Anxhelina Petro e cila u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro disa ditë më parë në Greqi. 

Trupi i pajetë i 28-vjeçares doli në orën 11:00 nga banesa e nënës në Anxhelinës dhe kortezhi lëvizi në këmbë drejt varrezave të Suelasit në dalje të qytetit. 

Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante në duar fotografinë e motrës dhe kurora me lule. 

Aleko Petro debatoi me të bijën për shkak të lidhjes që ajo kishte prej kohësh me një djalë afgan, dashuri të cilën shqiptari nuk e pranonte. Në debat e sipër në shtëpinë e tij, Aleko Petro e ka qëlluar plot 7 herë me një shufër hekuri të bijën në kokë, duke e lënë të vdekur. Më pas ai e ka varrosur 29 vjeçaren në oborrin e shtëpisë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush është gjyqtari ‘FAMOZ’ i Fierit, jepte vendimet për 4 minuta dhe lëshonte ‘batuta seksuale’ me gratë viktima
Zjarri 'përpin' shtëpinë e familjes shqiptare në Athinë, në gjendje të rëndë dy binjakët 5 vjeçarë »
Article Logic
Execution time: 0.012011051177979
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-vrau-i-ati-ne-greqi-percillet-ne-banesen-e-fundit-anxhelina-petro-148081" }