E zbulon vetë Armina, ja kur do bëhet dasma e saj me Shkëlzenin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:29 21-10-2019 E zbulon vetë Armina, ja kur do bëhet dasma e saj me Shkëlzenin

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë padyshim çifti më i diskutuar. Ata vihen shpesh në qendër të vëmendjes dhe çdo lëvizje e tyre merr komente.

Me deklaratat e saj Armina ka lënë të kuptohet se shumë shpejt ata do të kurorëzojnë lidhjen e tyre disa-vjeçare në martesë.  Në një intervistë për 'Prive', blogerja është pyetur pikërisht për këtë.

Teksa në fillim ka refuzuar të përgjigjet, ajo ka pranuar se dasma mund të jetë vitin e ardhshëm. 'Është viti i ardhshëm?", e pyeti gazetari. "Besoj se po", u përgjigj Armina.

Screenshot_4.jpg

-640-0-5dacc49aacaa1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040303945541382
array(1) { ["section"]=> string(69) "e-zbulon-vete-armina-ja-kur-do-behet-dasma-e-saj-me-shkelzenin-182848" }