E zë poshtë vinçi, humb jetën tragjikisht 42-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 18:14 03-01-2017 E zë poshtë vinçi, humb jetën tragjikisht 42-vjeçari

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e 42-vjeçarit ka ndodhur në Kapshticë ditën e sotme.

Vinçi ka zënë poshtë aksidentalisht 42-vjeçarin  i cili po rimorkionte një makinë, duke i marrë jetën tragjikisht. Akoma nuk është bërë i ditur identiteti i personit që ka ndërruar jetë dhe i shoferit. Policia ka arritur në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e plotë të saj. (vijon)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Temperaturat e ulëta, të shtunën në Tiranë thyhet rekordi i 1968-ës
Gjendje lufte në rrugët shqiptare, aksidente të shumta në aksin Tiranë - Elbasan (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010294914245605
array(1) { ["section"]=> string(57) "e-ze-poshte-vinci-humb-jeten-tragjikisht-42-vjecari-64516" }