E zhdukur prej dy ditësh në Greqi/ Shtohen dyshimet për anglezen, gjendet një kufomë e hedhur në përrua

Publikuar tek: bota, më 17:47 07-08-2019 E zhdukur prej dy ditësh në Greqi/ Shtohen dyshimet për anglezen, gjendet një kufomë e hedhur në përrua

Disa persona kanë gjetur një kufomë në ishullin grek të Ikarias.

Policia helene raporton se ende nuk e ka identifikuar trupin e pajetë në një përrua të vogël. Ka dyshime se personi i gjetur mund të jetë astrofizikantja angleze Natalie Cristopher.

Ajo u zhduk ditën e hënë pas denoncimit të bërë në policinë greke nga i dashuri i saj. Cristopher njihej si aktiviste për paqen në Qipro dhe mbrojtëse e të drejtave të femrave të nëpërkëmbura në aspektin profesional.

Zhdukja e saj bëri bujë në mediat botërore pas apelit për ndihmë të bërë në rrjetet sociale nga miqtë e saj.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012542009353638
array(1) { ["section"]=> string(108) "e-zhdukur-prej-dy-ditesh-ne-greqi-shtohen-dyshimet-per-anglezen-gjendet-nje-kufome-e-hedhur-ne-perrua-174634" }