E zhdukur prej dy vitesh, gjendet gruaja 46-vjeçe duke pluskuar në det (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 16:20 29-09-2020 E zhdukur prej dy vitesh, gjendet gruaja 46-vjeçe duke pluskuar në det (FOTO)

Një grua e cila ishte shpallur e humbur nga familja prej 2 vitesh është gjetur duke notuar në det nga peshkatarët.

 Angelica Gaitan, 46 vjeç, ishte shpallur e zhdukur dy vite më parë, ndërsa është gjetur në det pa ndjenja në brigjet e Kolumbisë.

Ajo është gjetur nga peshkatari Rolando Visbal. Ai është shprehur se në fillim ka menduar që është një trung në ujë, deri në mometin kur gruaja ka ngritur duart dhe ka kërkuar ndihmë.

Menjëherë 46-vjeçarja është dërguar në spital.

Mediat e huaja bëjnë me dije se më pas Angelica është dërguar në familjen e saj, ndërsa ka treguar se ishte zhdukur pasi prej 20 vitesh dhunohej nga partneri i saj.

Screenshot_5.pngScreenshot_6_copy.pngScreenshot_4.pngScreenshot_3.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011976957321167
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-zhdukur-prej-dy-vitesh-gjendet-gruaja-46-vjece-duke-pluskuar-ne-det-foto-222114" }