E zuri gjumi dhe nuk shkoi në emision, Gentian Zenelaj bën atë që s'e priste askush

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:28 15-03-2019 E zuri gjumi dhe nuk shkoi në emision, Gentian Zenelaj bën atë që s'e priste askush

Moderatori dhe aktori i njohur Gentian Zeneli ka folur për jetën e tij profesionale dhe atë personale në ‘Club FM’.

Genti tregoi se në fillimet e karrierës ka punuar në një radio dhe moderonte një emision nga ora 7:00 deri në 9:00.

Moderatori tha se i duhej të ngrihej herët për në punë, por një ditë e kishte zënë gjumi dhe së bashku me kolegun e tij për të ndrequr gabimin kishin hequr fishën e transmetimit që të mos transmetohej në të gjithë Shqipërinë.

‘Emisioni ishte 7 me 9 të mëngjesit dhe unë gjendesha në shtrat në orën 07:45. Asokohe kolegu im hoqi fishën e transmetimit dhe radio nuk dëgjohej më në të gjithë Shqipërinë. Kur arrita në studio thashë në mikrofon pra ‘siç po thosha’ që të mos kuptohej që problemi ishte i joni’, tha Genti duke shkaktuar shumë të qeshura në studio.

-640-0-5c14f24f2a6c2.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020462036132812
array(1) { ["section"]=> string(89) "e-zuri-gjumi-dhe-nuk-shkoi-ne-emision-gentian-zenelaj-ben-ate-qe-s-e-priste-askush-156539" }