'Ecën me makinë 100 mijë euro'? Ish-ministri Lleshaj padit në Gjykatën e Tiranës median që publikoi lajmin

Publikuar tek: aktualitet, më 13:42 27-01-2021 'Ecën me makinë 100 mijë euro'? Ish-ministri Lleshaj padit në Gjykatën e Tiranës median që publikoi lajmin

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka depozituar një padi në Gjykatën e Tiranës, kundër mediave që publikuan lajmin për makinën e tij tip "BMW", që sipas tyre kushtonte rreth 100 mijë euro.

Sipas informacioneve për Faxweb.al, Lleshaj ka paditur konkretisht portalin CNA.al, i cili ishte dhe i pari që publikoi lajmin mbi makinën e ish-ministrit.

Mësohet se në seancën paraprake që u zhvillua sot nuk ka pasur një pajtim mes palëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aurel Zarka, emërohet drejtues i ri i Prokurorisë së Vlorës, paraardhësi u komandua te Apeli
I veshur me të zeza dhe i maskuar, ky është momenti kur autori hyn për të grabitur “Kredo.al” (FOTO-EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011792898178101
array(1) { ["section"]=> string(110) "ecen-me-makine-100-mije-euro-ish-ministri-lleshaj-padit-ne-gjykaten-e-tiranes-median-qe-publikoi-lajmin-236596" }