“Ed ku*va por drogohet në një disko greke”, mesazh si ky Berisha nuk kishte publikuar më parë

Publikuar tek: politike, më 23:41 14-12-2015 “Ed ku*va por drogohet në një disko greke”, mesazh si ky Berisha nuk kishte publikuar më parë

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të publikojë për fansat në facebook, mesazhet që i vijnë në profilin e tij, por si ky i sotmi nuk kishte ndodhur më parë.

“Ed kurva po pi mall në një disko në Faliraqi” thuhet ndër të tjera në mesazhin e publikuar nga Berisha, që sipas tij një emigrant nga Rodhosi i Greqisë i ka dërguar për kryeministrin Edi Rama.

“…momente që po të shkruaj sa më morën në tel nga Rodhos në Greqi që Ed kurva po pi mall në një disko në Faliraqi që quhet Likuid. Të lutem mos e nxirrni emrin tim për këtë që të tashë. Është 1.000 000 e sigurtë”, është ky mesazhi i publikuar nga ish-kryeministri.

Postimi i Sali Berishës:

"Ky merr mall", ja se cfare mesazhi dergon nje emigrant nga Rodhos per kryeministrin e vendit te tij. Une nuk e di nese sonte Rama eshte ne Surrel apo ne Rodhos dhe nuk marr persiper vertetesine e mesazhit por ajo qe eshte e vertete e pamohueshme eshte se veshtire te gjesh sot njeri qe nuk beson se Rama merr droge e drogohet. Pervec shenjave te qarta klinike te mbidozes, operacionit qe thuhet se ka bere ne Vjene per ndaresen e hundes, te demtuar thelle nga thithja me hunde e kokaines, jane te shumta deshmite me goje dhe me shkrim qe denoncojne drogimin e tij! sb

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095360279083252
array(1) { ["section"]=> string(96) "ed-ku-va-por-drogohet-ne-nje-disko-greke-mesazh-si-ky-berisha-nuk-kishte-publikuar-me-pare-27778" }