Ed Sheeran mban vajzat larg, puthje me aktorin Brent Morin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:57 06-05-2015 Ed Sheeran mban vajzat larg, puthje me aktorin Brent Morin

Ed Sheeran ka tronditur spektatorët që e ndiqnin “Live” nga televizioni NBC pas puthjes që shkëmbeu me aktorin Brent Morin.

Ndërsa, “Undateable” është një komedi televizive me seri dhe tema  e programit është: “311 gjërat që duhet të bëjnë meshkujt për të garantuar se ato nuk do të jenë në një lidhje ose nuk do të kenë marrëdhënie intime”.

Ka kaluar gati një vit nga koha kur këngëtari realizoi albumin e tij “X”, të cilin e prezantoi në Zelandën e Re dhe Australi dhe ai ka gati albumin e radhës “5”, i cili pritet që të lançohet këtë javë. Ai është diskutuar për një lidhje me këngëtaren Taylor Swift, por të dy këmbëngulin që janë vetëm miq.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057646036148071
array(1) { ["section"]=> string(63) "ed-sheeran-mban-vajzat-larg-puthje-me-aktorin-brent-morin-10516" }