Edea Demaliaj fiton “X Factor”, vërshojnë komentet: E pamerituar, ia dhanë prej të atit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:01 02-06-2015

Edea Demaliaj, vajza e rrokierit të ndjerë shqiptar Gent Demaliaj është kurorëzuar me fitoren e spektaklit “X Factor”. Edea ishte pjesë e skuadrës së Miriam Canit dhe ia doli të fitonte përballë  këngëtarit nga Lezha Gentian Deda.

Menjëherë pas publikimit të lajmit me fitoren e Edeas, në faqen e facebook-ut të X Factor kanë vërshuar komente të shumta . Komentuesit shkruanin se fitorja ishte e pamerituar dhe se ishte përcaktuar që herët .

“E meritonte genti por edea normale qe do ta fitonte se eshte goca e kolegut tyre te ndierit gent demaliaj respekte por genti meritonte”, shkruan njëri prej tyre.

Në fakt , kjo nuk është hera e parë kur në të tilla spektakle hidhen dyshime  mbi  fituesin dhe mënyrën e përzgjedhjes .

Komentet në faqen e X factor

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0280921459198
array(1) { ["section"]=> string(88) "edea-demaliaj-fiton-x-factor-vershojne-komentet-e-pamerituar-ia-dhane-prej-te-atit-12507" }