Edhe 50 cent foto me simbolin shqiptar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 10-12-2015 Edhe 50 cent foto me simbolin shqiptar

Edhe reperi i njohur amerikan, 50 cent i është bashkuar personazheve të famshëm që janë shfaqur në foto duke formuar me duar shqiponjën, një simbol tashmë që përfaqëson më së miri shqiptarët.

50 cent mesa duket i është përgjigjur kërkesës së një fansi shqiptar, me të cilin ka dalë në foto, për të formuar shqiponjën.

Foto është publikuar në facebook dhe menjëherë ka nisur të shpërndahet masivisht.

Personalitete të tjera të njohura të botës së muzikës, kinematografisë apo sportit kanë dalë gjithashtu në foto me simbolin shqiptar, duke mos refuzuar kërkesat e fansave të tyre. 

12313639_10153460953688371_1968353003320251699_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025825977325439
array(1) { ["section"]=> string(44) "edhe-50-cent-foto-me-simbolin-shqiptar-27454" }