Edhe Ambasada e Zvicrës kishte bllokuar trotuaret në Tiranë (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:39 23-08-2015 Edhe Ambasada e Zvicrës kishte bllokuar trotuaret në Tiranë (Foto)

Pjesë e atyre që kanë abuzuar me hapësirat publike në Tiranë nuk janë vetëm lokalet dhe dyqanet, por edhe ambasadat e huaja të akredituara në vendin tonë.

Në aksionin e radhës së ndërmarrë nga Bashkia për lirimin e hapësirave publike në zonën e ish-Bllokut, është konstatuar se ambasada e Zvicrës ka vendosur pa të drejtë disa tabela që përcaktonin vendet e parkimit për ambasadën. Tabelat janë hequr nga punonjësit e bashkisë, ndërsa foto është publikuar në profilin e facebook-ut të kryebashkiakut Erion Veliaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjesti i çmuar i 8-vjeçares nga Fieri, dhuron flokët për fëmijët me kancer (FOTO)
Blendi Fevziu denoncon çmimet e biletave të avionit, ja shembulli që jep »
Article Logic
Execution time: 0.011669874191284
array(1) { ["section"]=> string(70) "edhe-ambasada-e-zvicres-kishte-bllokuar-trotuaret-ne-tirane-foto-18997" }