Edhe Berisha emocionohet kur del me “vipa”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:50 05-09-2016 Edhe Berisha emocionohet kur del me “vipa”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një foto shumë të veçantë nga koncerti i zhvilluar dy ditë më parë në Vatikan në nder të Shën Terezës.

Berisha si “gentleman” qëndron pas atyre që ai i quan divat e kombit, Inva Mulës dhe Ermonela Jahos, por nuk duhet harruar edhe prezenca e bashkëshortes së ish-kryeministrit, Liri Berisha.

“Pas një koncerti të papërsëritshëm, një foto me divat e kombit, që me zërin e tyre magjepës bënë natën e shenjtërimit të Shën Terezës një natë magjike për Romën dhe botën”, shprehet Berisha duke mos i fshehur emocionet që edhe foto i transmeton. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094571113586426
array(1) { ["section"]=> string(46) "edhe-berisha-emocionohet-kur-del-me-vipa-51939" }