Edhe Blendi Fevziu i vesh rrobat e banjos (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:14 03-07-2016 Edhe Blendi Fevziu i vesh rrobat e banjos (FOTO)

Gazetari dhe moderatori i njohur ka nisur pushime tashmë. Ai i ka përshëndetur fansat e tij me një foto në plazh, i shtrirë në rërë. Blendit i duhet dhe pak sforco për të hequr barkun.

blendi_Fevziu.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029270887374878
array(1) { ["section"]=> string(52) "edhe-blendi-fevziu-i-vesh-rrobat-e-banjos-foto-45385" }