Edhe Bleona “topless” plazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:37 23-07-2015 Edhe Bleona “topless” plazh

Rrjetet sociale janë mbushur këto ditë me foto të femrave topless dhe nudo për të cilët pretendohet se janë në plazhet shqiptare (90% e tyre janë të pavërteta).

Këngëtarja Bleona Qereti ka vendosur të postojë vetë një foto në profilin e saj në facebook, përpara se të bjerë pre e ndonjë “paparazzi”. Sigurisht, Bleona nuk e ka tepruar në foton e publikuar, megjithatë ajo tregon mjaftueshëm për të kuptuar se këngëtarja është topless në plazh.

“Ti mund të jesh këtu”, është teksti me të cilin Bleona shoqëron foton, por pa dhënë detaje se ku ndodhet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027677774429321
array(1) { ["section"]=> string(31) "edhe-bleona-topless-plazh-16865" }