Edhe Blero ka fryrë buzët?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:47 20-09-2015 Edhe Blero ka fryrë buzët?

Edhe këngëtari nga Kosova, Blero është infektuar nga dëshira për të pasu buzë më të fryra? Këtë dyshim të paktën hedh Olti Curri, i cili publikon dy foto të vjetra të këngëtarit dhe transformimit që shihet sot në buzët e tij.

“Dalloni ndonjë ndryshim tek buzët e Bleros, apo më bëjnë sytë… Faji im se isha duke bërë like në profilin e Çiljetes dhe Aurela Hoxhës dhe shoh buzë të fryra gjithandej”, shkruan Curri në profilin e tij në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02587103843689
array(1) { ["section"]=> string(31) "edhe-blero-ka-fryre-buzet-21270" }