Edhe e enjtja me mot të kthjellët e vranësira, temperaturat zbresin nën 0

Publikuar tek: aktualitet, më 07:09 26-11-2020 Edhe e enjtja me mot të kthjellët e vranësira, temperaturat zbresin nën 0

Edhe sot, moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakëta kalimtare. Në orët e mëngjesit sërish përgjatë luginave do të shfaqet mjegulla e mjegullina.

Era do të fryjë e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet me drejtim juglindje dhe veriperëndim, duke u pasuar nga valëzim i ulët, shkruan Shërbimi Meterologjik Ushtarak. 

Temperaturat parashikohen në:

- zonat malore -1°C deri në 10°C

- zoant e ulëta 4°C deri në 19°C

- zonat bregdetare 7C deri në 19°C.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Maqedonia e Veriut shënon rekordin e të vdekurve nga Covid-i, 1.288 të infektuar të rinj (SHIFRAT)
Edi Rama VIDEO-MESAZH për tërmetin e 26 Nëntorit: Ishin ditët më të çmendura të jetës sime, harrova datat, kisha një ndjenjë frike... »
Article Logic
Execution time: 0.013027906417847
array(1) { ["section"]=> string(79) "edhe-e-enjtja-me-mot-te-kthjellet-e-vranesira-temperaturat-zbresin-nen-0-229138" }