Edhe fytyra ju zbukurohet nëse e lini alkoolin (Foto)

Publikuar tek: bota, më 17:18 03-11-2016 Edhe fytyra ju zbukurohet nëse e lini alkoolin (Foto)

Në këto fotografi krahasuese nuk janë përsona të ndryshëm, është i njëjti person, si para dhe pas por ata nuk kanë bërë palestër, as dietë, thjeshtë kanë hequr dorë nga alkooli.

“Behu esëll për muajin tetor” është një nisëm që synon të largojë sa më shumë përdorues nga alkooli të paktë për gjatë një muaj, tashmë ata që ia kanë arritur shpërndajnë fotot se si dukeshin një muaj më parë, e si duken sot, një muaj pa konsumiuar alkool.

Screasdafggghnshot_1.jpg

Sasdarfe4e4rgeenshot_1.jpg

asdw2rfggg.jpg

Sca3eghhhnshot_1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013190984725952
array(1) { ["section"]=> string(57) "edhe-fytyra-ju-zbukurohet-nese-e-lini-alkoolin-foto-58320" }