Edhe kafshët shtëpiake e urrejnë Donald Trump (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:18 26-09-2016 Edhe kafshët shtëpiake e urrejnë Donald Trump (Video)

Donald Trump është një prej kandidatëve më kontroversial për President të SHBA-ve.

Pas deklaratave befasuese lidhur me emigrantët, myslimanët apo femrat, Donald Trump duket se tani gëzon urrejtjen edhe të kafshëve shtëpiake si macet apo qentë.

Ndiqni këtë përmbledhje qesharake të përgatitur nga “The Dodo”:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkencëtari Michio Kaku pohon se Zoti ekziston, ja teoria e tij
Ministri turk zhvillon intervistën e vështirë, por pendohet dhe e konfiskon, Deutsche Welle e padit »
Article Logic
Execution time: 0.01218318939209
array(1) { ["section"]=> string(57) "edhe-kafshet-shtepiake-e-urrejne-donald-trump-video-54171" }