Edhe kandidati i pavarur i Vlorës zgjedh urbanin për të bashkëbiseduar me qytetarët (Foto)

Publikuar tek: politike, më 12:28 30-05-2015 Edhe kandidati i pavarur i Vlorës zgjedh urbanin për të bashkëbiseduar me qytetarët (Foto)

Udhëtimet me transport publik janë kthyer në trend për kandidatët, të cilët garojnë në zgjedhjet elektorale të 21 qershorit. Pas Grida Dumës edhe kandidati i pavarur për bashkinë e Vlorës ka vendosur të bëjë një udhëtim me urban sëbashku me familjen e tij, bashkëshorten dhe djalin. Me sa duket në foto, bashkëshortja dhe djali duken shumë të kënaqur nga ky udhëtim.

Bedinaj shfaqet në këmbë duke diskutur plot dashamirësi me pasagjerët e urbanit për problematikat me të cilat ndeshen në jetën e tyre.

Sot, sëbashku me Sonilën dhe Enean, bashkëudhëtarë me bashkëqytetarët e mi në transportin publik të Vlorës. Bashkëvuajtës të neglizhencës dhe papërgjegjshmërisë së atyre që kanë qeverisur në emër të politikës. Bëhuni bashkëudhëtarë me Ne në projektin tonë Për Vlorën!”, shkruan Bedinaj në profilin e tij në “Facebook”.

 

 

familja

 

3

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0041389465332031
array(1) { ["section"]=> string(94) "edhe-kandidati-i-pavarur-i-vlores-zgjedh-urbanin-per-te-bashkebiseduar-me-qytetaret-foto-12285" }