Edhe këngëtarja serioze shqiptare maskohet për halloween, do e njihni?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 31-10-2016 Edhe këngëtarja serioze shqiptare maskohet për halloween, do e njihni?

Këngëtarja shqiptare Rovena Dilo është trukuar për natën e sotme. Këngëtarja ka vënë një paruke rozë teksa ka bërë disa imitime të “frikshme” me mimikën e saj.

 

rovena_dilo.png

Në këtë ditë Halloween ajo është kujtuar për një vit më parë teksa ka qenë tejet e maskuar, dhe realisht e frikshme.

Ajo ka qenë e ftuar në një spektakël. E lyer në fytyrë dhe me flokë të gjatë, tamam si një “shprit i rikthyer”. 

rovena_dilo_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072090625762939
array(1) { ["section"]=> string(74) "edhe-kengetarja-serioze-shqiptare-maskohet-per-halloween-do-e-njihni-57956" }