Edhe kjo s’ishte dëgjuar, mos e humbni këngën më të re për “BABA HASHASHIN” që po bëhet hit në internet (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:19 12-10-2016

Edhe kjo s’ishte dëgjuar deri tani: Një këngë dedikuar hashashit ose “Baba hashashit” siç titullohet videoja e ngarkuar në youtube. Kënduar nga Loli Kuca, kjo këngë e ngarkuar vetëm ditën e djeshme në "Youtube", tashmë po bëhet hit në internet.

“Këtë behar ia bëri fora, na e preu hashashin o ju thaftë dora, ne prisnim të merrnim me dhjetra miliona po na vajtën dëm edhe lekët tona”. Janë disa nga vargjet, me ç’duket, dedikuar aksioneve të policisë së shtetit dhe asgjësuesve të bimëve të hashashit.

“Të mbolla të rrita, të ndenja te koka gjithë atë behar, po ti ma shpërbleve gjithë atë hyzmet, jeshilove vendin e u bëre det.

E c’hyzmet të bëra o baba hashash, sa një degë lisi u bëre i trashë. Këtë behar ia bëri fora, na e preu hashashin o ju thaftë dora. Ne prisnim të merrnim me dhjetra miliona po na vajtën dëm edhe lekët tona”, këndon Loli Kuca i cili shpresojmë që pas kësaj mos shoqërohet në polici. Për më shumë ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097341537475586
array(1) { ["section"]=> string(112) "edhe-kjo-s-ishte-degjuar-mos-e-humbni-kengen-me-te-re-per-baba-hashashin-qe-po-behet-hit-ne-internet-video-55918" }