Edhe ky leopard bie viktimë e çmendurisë të selfie-ve

Publikuar tek: bota, më 19:59 28-06-2015 Edhe ky leopard bie viktimë e çmendurisë të selfie-ve

Duket se edhe kafshët kanë rënë viktima të çmendurisë së selfie-ve. Leopardi me emrin Tia, ka zgjatur putrën nga kurioziteti duke realizuar vetë një foto-selfie, teksa fotografi Russell McLaughlin afroi aparatin e tij.

Tia jeton në Afrikën e Jugut, në një qendër që kujdeset për kafshët e rrezikuara dhe që ka arritur të shpëtojë 164 leopardë në 16 vite.

Leopardi është rritur nga njerëzit dhe ka krijuar besim ndaj tyre, për këtë arsye është e pamundur që të përshtatet me botën e egër.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011653900146484
array(1) { ["section"]=> string(59) "edhe-ky-leopard-bie-viktime-e-cmendurise-te-selfie-ve-14835" }