Edhe miqësitë prishen, dy këngëtarët e njohur injorojnë njëri-tjetrin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:52 19-08-2019 Edhe miqësitë prishen, dy këngëtarët e njohur injorojnë njëri-tjetrin Dasma e Erik Lloshit

Marrëdhënia miqësore midis këngëtarëve të njohur Erik Lloshi dhe Anxhela Peristerit ngjan se është prishur.

Këngëtarja nuk ka qenë prezente në dasmën e Erik Lloshit, por sipas zërave të fundit, ajo ishte e ftuar në një dasmë tjetër bashkë me mikun dhe kolegun e saj Aurel Thëllimi.

Lloshi dhe Peristeri njiheshin për marrëdhënien e mirë midis tyre dhe bashkëpunim në disa këngë.

festival.jpg

riku.jpg

erik lloshi anxhela peristeri.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.01038122177124
array(1) { ["section"]=> string(75) "edhe-miqesite-prishen-dy-kengetaret-e-njohur-injorojne-njeri-tjetrin-175802" }