Edhe në dasmë me muzikë popullore Xhesika Ndoja bën diferencën, gjen një mënyrë tjetër të të kërcyerit (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 17:05 10-08-2016

???

A video posted by ?Xhesika Ndoja Official? (@xhesika_ndoja) on

Xhesika Ndoja kërkon të bie në sy kudo që të jetë.

E veshur me një fustan blu, që shkëlëen, Xhesia kërcen që ulur. Fustani i saj është i hapur, ku ekspozon dhe një pjesë të gjoksit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030746936798096
array(1) { ["section"]=> string(113) "edhe-ne-dasme-me-muzike-popullore-xhesika-ndoja-ben-diferencen-gjen-nje-menyre-tjeter-te-te-kercyerit-video-49364" }