Edhe një përpjekje e dytë për të shembur stadiumin, ndiqni pamjet e shpërthimit ‘live’

Publikuar tek: bota, më 22:04 04-12-2017 Edhe një përpjekje e dytë për të shembur stadiumin, ndiqni pamjet e shpërthimit ‘live’

Miliona njerëz ishin duke ndjekur pamjet drejtpërdrejt për shembjen me shpërthim të kontrolluar të stadiumit në Detroid.

Disa shtullunga tymi u shfaqën mbi stadium dhe ...kaq. Shpërthimi dështoi. Tani ekspertët janë duke bërë një përpjekje të dytë.

Stadiumi Silverdome në qytetin Pontiac në Miçigan është 82 mijë vendësh, dikur stadiumi më i madh i NFL-së dhe ka qenë shtëpi e Lions dhe Piostons deri në 2001. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasje bandash në Francë, ekzekutohet një shqiptar dhe plagoset rëndë një tjetër
Katër shpërthime të fuqishme: Avionët izraelitë godasin bazat ushtarake në Damask të Sirisë »
Article Logic
Execution time: 0.011610984802246
array(1) { ["section"]=> string(90) "edhe-nje-perpjekje-e-dyte-per-te-shembur-stadiumin-ndiqni-pamjet-e-shperthimit-live-101975" }