Edhe Olti Curri në krah të Mira Kazhanit: I ndenji familjarisht te koka të aksidentuarit si askush tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:47 17-04-2019 Edhe Olti Curri në krah të Mira Kazhanit: I ndenji familjarisht te koka të aksidentuarit si askush tjetër Kazhani-Curri

Edhe blogeri i njohur Olti Curri ka mbështetur publikisht gazetaren Mira Kazhani pas aksidentit në autostradë me pasojë plagosjen e një 17-vjeçari.

Blogeri ka replikuar me një komentuese e cila e pyet se pse nuk flet për kolegen e tij. Olti i ka replikuar menjëherë duke i thënë se Kazhani i ndenji familjarisht te koka të aksidentuarit.

Ndjekësja: Bëj një ironi për kolegen tënde, Mira Kazhanin, meqë je njeri i qytetëruar. Për të qytetëruarën tjetër pse e mbyllni gojën dhe bëni të mençurin me masivitetin, dhe jo me atë që duhet të përballeni vërtet për të treguar veten…apo dhe ju lëpirës atje ku ju djeg”.

Olti Curri: Për çfarë të bëj ironi, që i ndenji familjarisht te koka të aksidentuarit si askush tjetër. Apo pse djali përtoi të hipë në mbikalim dhe kaloi rrugën pa çarë kokën! Apo pse shkoi në rajon si çdo qytetar tjetër.”

1111111111111-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023780822753906
array(1) { ["section"]=> string(111) "edhe-olti-curri-ne-krah-te-mira-kazhanit-i-ndenji-familjarisht-te-koka-te-aksidentuarit-si-askush-tjeter-160791" }