Edhe pak ditë e ndajnë Suadën nga ardhja e “engjëllit” të saj në jetë. Ja si duket (FOTO ME BIKINI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:13 14-07-2016 Edhe pak ditë e ndajnë Suadën nga ardhja e “engjëllit” të saj në jetë. Ja si duket (FOTO ME BIKINI)

Ish mis Shqipëria tashmë prej muajsh është shtatzënë.

Suada prej ditësh ka nisur pushimet me bashkëshortin e saj Eldin. Ajo është 6 muajshe shtatzënë dhe duket mjaft në formë. Periudha e pritjes së ardhjes në jetë të vajzës, ka ndikuar pozitivisht tek modelja, duke e bërë më energjike dhe tërheqëse.

Pas postimit të këtyre fotove, Suada ka konfirmuar që është 6 muajshe shtatzënë. 

suada_sherifi.pngsuada_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033246994018555
array(1) { ["section"]=> string(100) "edhe-pak-dite-e-ndajne-suaden-nga-ardhja-e-engjellit-te-saj-ne-jete-ja-si-duket-foto-me-bikini-46604" }